11/3/2017
BÜROTIME’IN YENİ SLOGANI “BAŞARI İÇİN DEĞER”

Ofis mobilyası sektörünün öncü markası Bürotime, “Başarı İçin Değer” sloganıyla yeni reklam filmini yayınladı. Reklamda “teşekkür ederim” söylemiyle iş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine vurgu yapılıyor. Ofislerdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulunduran Bürotime, tasarım stratejisini insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve ekosistemi koruyan ürün alternatifleri çerçevesinde kurguluyor.

Çalışma ve yaşam alanlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi tasarım ve konseptleri ile adından sıkça söz ettiren Bürotime; yenilenen kurumsal kimliği, marka stratejisi ve söylemi ile dikkatleri üzerine çekiyor. “Başarı için değer” sloganıyla gösterime giren reklam, tüm çalışanların ortak noktasının iş ve özel hayatlarında başarı elde etmek istemeleri fikrinden yola çıkıyor.

Bürotime’ın dünyada birçok ödüle layık görülen, işlevsel ve ergonomik ofis mobilyalarının yer aldığı filmler, yerel ve global olmak üzere 2 versiyondan oluşuyor. Prodüksiyonunu Shortcut’ın gerçekleştirdiği reklam filmleri, FCBARTGROUP imzası taşıyor.

REKLAM KÜNYESİ
Reklamveren: Bürotime
Reklamveren Yetkilileri: Bürotime Pazarlama Ekibi
Reklam Ajansı: FCBARTGROUP
ECD: Engin Kafadar
Yaratıcı Ekip: Benan Aka, Mert Ersöz, Yağız Hıllazlı, Yiğit Öztürk
Müşteri İlişkileri Direktörü: Esra Özkan
Müşteri İlişkileri Ekibi: Meltem Taner Tokatlı, Neslihan Özkan 
Stratejik Planlama Ekibi: Erol Toksoy, Deniz Tulpar
Prodüksiyon Şirketi: Shortcut
Yönetmen: Onur Somer
Yapımcı: Esra Seyrekbasan
Mecra: TV, Sinema, İnternet


  • Haberi Paylaş