KURUMSAL
3/28/2018
BÜROTIME, GLOBAL GÜCÜNÜ “BAŞARI İÇİN DEĞER” SLOGANI İLE ANLATMAYA DEVAM EDİYOR

Ofis mobilyası sektörünün öncü markası Bürotime, “Başarı İçin Değer sloganıyla yayınladığı yeni reklam filminin global versiyonunda dünya çapına yayılan güçlü faaliyet ağını vurguluyor.

Benimsediği özgün iş modeli doğrultusunda global marka olma yolunda hızla ilerleyen Bürotime, ofisleri sosyal yaşam alanlarına çevirerek yaşamın dinamizminden ilham alan insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve ekosistemi koruyan ürün alternatifleri ile kullanıcılarının yaşamına dokunmaya devam ediyor.

Yeni reklam filmi, şirketin global ölçekteki lider konumunu farklı ülkelerdeki örneklerle anlatan kesitler içeriyor. 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan lider üreticinin; Türkiye, Kazakistan, İtalya, Almanya ve Kenya’da geçen reklam filmi ile “başarı için değer” temasıyla, AR-GE, üretim, satış ve istihdam gücüne vurgu yapılıyor. 

Reklamda “teşekkür ederim” söylemiyle iş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine inanan Bürotime, günümüzün en çok unutulan cümlelerinden birini hatırlatarak, teşekkür etmenin başarıya olan katkısına dikkat çekiyor.

2014 yılında Türkiye’de koltuk ve mobilya ürün grubunda GREENGUARD Gold sertifikası almaya hak kazanan ilk ofis mobilya üreticisi unvanını elde eden Bürotime’ın dünyada birçok ödüle layık görülen, işlevsel ve ergonomik ofis mobilyalarının yer aldığı filmler, yerel ve global olmak üzere 2 versiyondan oluşuyor. Prodüksiyonunu Shortcut’ın gerçekleştirdiği reklam filmleri, FCBARTGROUP imzası taşıyor.

REKLAM KÜNYESİ
Reklamveren: Bürotime 
Reklamveren Yetkilileri: Bürotime Pazarlama Ekibi
Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
ECD: Engin Kafadar
Müşteri Hizmetleri Direktörü: Esra Özkan
Kreatif Ekip: Benan Aka Öztürk, Mert Ersöz, Yiğit Öztürk
Müşteri İlişkileri: Neslihan Özkan, Meltem Taner Tokatlı
Strateji Ekibi: Erol Toksoy, Deniz Tulpar 
Yapım Şirketi: Shortcut
Yapımcı: Esra Seyrekbasan, Alev Cihan
Yönetmen: Onur Somer
Post Prodüksiyon: Shortcut
Mecra: TV, Sinema, İnternet


  • Haberi Paylaş