Karriere

Çalışanlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini doğru şekillerde kullanabilmelerini sağlamak ve verimliliklerini artırmak amacıyla tüm çalışanlarımızı birer yetenek olarak değerlendiriyor; yatay veya dikey kariyer fırsatı sağlayarak potansiyellerini açığa çıkaracak şekilde motive etmeye gayret ediyoruz.

Uyguladığımız “yetenek havuzu sistemi” ile her bireyin kişisel gelişimine yatırım yaparken çalışanların sahip oldukları niteliklerin ayrıntılı bir şekilde belirlenmesini ve takip edilmesini sağlıyoruz. Böylelikle şirket organizasyonumuzdaki pozisyonlar için en uygun özelliklere sahip olan adayların doğru görev tanımları çerçevesinde yerleşmelerini kolaylaştırıyoruz.

Sunduğumuz yönetici geliştirme programları ve çeşitli eğitim fırsatları aracılığıyla çalışanlarımızın kendilerini daha iyi tanımalarını ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak mutluluklarının, verimliliklerinin ve değerlerinin arttırılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.
Yurt içi ve yurt dışı satış kanallarında yer alan personelin teknik yetkinliklerini arttırmak, satış hedeflerini yükseltmek ve ürün gamımızın yetkinliğinin tüketiciye doğru aktarılmasını sağlamak amacıyla 2011’den bu yana hayata geçirilen “Bürotime Akademi” bünyesinde “Ürün ve Satış Teknikleri Eğitim Programı” düzenlenmektedir.

Yıl içerisinde belirli periyotlarla verilen eğitimler ile bayilerimizin satmakta oldukları ürünler hakkında bilgilerini güncel tutmayı ve vaka analizi çalışmaları ile uygulama becerilerini arttırmayı hedefliyoruz.

Açık Pozisyonlar

Şirketimizde şu an için açık pozisyon bulunmamaktadır. Başvuru formunda yer alan ilgili alanları doldurmanız ve önümüzdeki dönemde uygun bir pozisyon açılması halinde değerlendirilmeye alınacaktır. Şirketimize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

Başvuru Formu

POZİSYON :
IHR VOR
ZURNAME
EĞİTİM DURUMU :
TELEFON :
IHRE E-MAIL-ADRESSE
DENEYİM SÜRESİ :

MESAJINIZ :
CV :
YÜKLE